MES


SIGITA
„RŪPINKIS TIK TUO, KĄ DARAI, O NE KĄ IŠ TO TURĖSI“ – B. GITA

Šio laimingo gyvenimo recepto aš ieškojau gana ilgai. Anksčiau, specialybės pasirinkimus siejau tik su materialine gerove. Dėl to mano CV puikuojasi aukščiausi įvertinimai iš koledžo Anglijoje, bei teisės bakalauro ir magistro diplomai iš prestižinio KEMBRIDŽO UNIVERSITETO.

Galiausiai, uždaviau sau klausimą: koks darbas mane DŽIUGINTŲ? Šitaip mano gyvenime atsirado renginių organizavimas. Iš tiesų, atsakymą galėjau atrasti dar vaikystėje. Pamenu, sužinodavau kur vyksta vestuvės mūsų gyvenvietėje ir išsipusčiusi gražiausiomis suknelėmis keliaudavau sveikinti jaunųjų, pasigėrėti nuotakos grožiu, ir tiesiog pabūti ten, kur žmonės yra laimingi.

Tobulas renginys yra tuomet, kai klientas mėgaujasi kiekviena akimirka: telefonas išjungtas, o šventinė vizija ir norai, rodos, patys pildosi. Dabar suprantu: darbas, dovanojantis žmogui laimingą (kad ir vieną) dieną gyvenimiškoje rutinoje, man yra darbas, kuriuo TIKIU.


JULIUS
„ŽMOGUS, KURIS SAKO, KAD TO PADARYTI NEĮMANOMA – NETURĖTŲ PERTRAUKINĖTI ŽMOGAUS, KURIS TAI DARO“ – KINIEČIŲ PATARLĖ

Atlikdamas savo darbą, visuomet vadovaujuosi šia patarle. Mano tikslas – IŠSKIRTINIS, įsimintinas, įtraukiantis ir nuoširdžias šypsenas dovanojantis renginys. Dažnai žmonėms atrodo, kad jų idėjos šventei yra prasilenkiančios su realybe, itin brangios ar atimančios galybę laiko. Iš tikrųjų, kartais tiesiog reikia pažvelgti į viską iš kitos pusės, pasinaudoti kūrybingumu, ir viskas pasidaro įmanoma bei prieinama. Visuomet įdomu, kuomet kliento svajonės neeilinės, kai lengvai priimamos drąsios idėjos ir originalūs jų įgyvendinimo sprendimai.

Nepaprastai gera matyti laimingus žmones. Dar geriau, kai žinai, kad šypseną dovanojo tavo darbas. Tuo renginių organizavimas ir žavus, jog čia visuomet jaučiamas grįžtamasis ryšys. O nuoširdžios klientų šypsenos ir yra didžiausias įvertinimas.

AGNĖ
„KAI TAU LABAI LIŪDNA, PADARYK KĄ NORS IŠ MEILĖS – KAIP MAT PASIJUSI GERIAU!“ – PETERIS ROSEGGERIS

Labas! Aš Agnė. Mane džiugina paprasti dalykai – dievinu suktis virtuvėje, klausytis geros muzikos, lankytis kokybiškuose renginiuose. Bet didžiausią meilę jaučiu renginių organizavimui. Kodėl? Todėl, kad man gera kurti akimirkas, paliekančias nuostabius, jautrius ir brangius prisiminimus. Manau, kad kiekvienas bent kartą gyvenime turėtų pajusti, kad išgyvena savąją PASAKĄ. Galbūt dėl to dar vaikystėje savo mažajai sesei virsdavau „Slyvų Fėja“, pildančia jos vaikiškai spalvingas svajones. Renginių organizatorės veikla išties mažai kuo tesiskiria: ar tai solidus jubiliejus, vaiko gimtadienis, įspūdingos vestuvės, triukšmingas koncertas ar nuotykių pilnas mergvakaris, tikslas ir rezultatas tas pats – išpildytos svajonės.

Esu tikra, kad galiu įkvėpti, paskatinti drąsiai svajoti ir išpildyti Jūsų vizijas su kaupu. Juk kuriant iš meilės, viskas taip paprasta!


Apie mus

Kodėl verta rinktis renginių galeriją?

Nedidelės investicijos

Individualios šventės

Renginiai

Unikalūs renginiai

Apie mus

2014 metais susijungė estetikos pojūtis bei noras įgyvendinti įsimintinus projektus ir taip gimė Renginių Galerija. Ar tikite stebuklais? Mes tikime, nes juos kuriame. O tarp renginių organizavimo ir stebuklo kūrimo dedame lygybės ženklą, kadangi visuomet siekiame tobulumo. Kas yra tikra šventė? Mus šventė nukelia į kitą pasaulį, dovanoja galimybę pakeliauti laiku, paragauti egzotikos. Išties, iki galo išdirbtas renginys reikalauja neišsemiamo kūrybingumo. Taigi, kad planavimas nevirstų galvos skausmu, o pati šventė – fiasko, patikėkite jos organizavimą profesionalams.


Kodėl verta rinktis renginių galeriją?

Renginių Galerija organizuoja šventę nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Džiaugiamės, kad mumis pasitikėjo ElektroMarkt, Novaturas, daugybė jubiliatų ir mylinčių porų. Net neabejojame, jog ir Jūs esate pasvajoję apie nepriekaištingą šventę. Kodėl to nepavertus realybe? Jei nenorite, kad gyvenimas bėgtų nuobodžiai, visų pirma nebėkite nuo savo norų. Pasidalinkite su mumis savo troškimais, o mes su malonumu ir atsakomybe paleisime juos į laisvę!


Nedidelės investicijos

Nemanykite, jog šventei yra būtinos milžiniškos investicijos. Nebūtina rėkti kokie mes turtingi, verčiau rėkti kokie mes laimingi (!) ir tą laimės virusą skleisti kuo plačiau. O mūsų darbas ir yra Jums tą laimę sukurti.


Individualios šventės

Kiekvienas klientas yra individualus, todėl ir šventes organizuojame vis kitu kampu. Išgryniname šventės tematiką, rūpinamės šventės idėją atspindinčios atmosferos kūrimu: vieta, dekoru, maistu, aprangos kodu.


Renginiai

Mes nebijome beprotiškų idėjų. Esame rengę įvairiausių renginių. Pavyzdžiui, organizavome jubiliejų atvirame angare su liepsnojančiomis statinėmis, „Death metal“ grupe ir baikerių stiliumi. Taip pat vakarui su parinkta tema „Oskarai“ paruošėme visus nustebinusį interaktyvų tortą, transliuojantį garsiausius visų laikų filmų anonsus. Be to, apie vieną iš klientų esame padarę muziejų, o apie kitą sukūrėme filmą.


Unikalūs renginiai

Norisi ko nors ypatingiau nei ypatinga? Prašom: organizuojame šventes Šiaurės Kipre! Rūpinamės šventės planavimu, dekoravimu, transportavimu. Taip pat apgyvendinimo, maitinimo, privačios vilos ant Viduržemio jūros kranto nuomos ir turistinės kelionės organizavimu.

SUSISIEKIME

Vardas

El. paštas

Žinutė