Įsimintina šventė

Kai žvakutės tampa brangesnės už tortą…

JUBILIEJAI

Jubiliejai atspindi gyvenimo etapus, tad švęskime gyvenimą. Organizuojant jubiliejų, siūlom visą dėmesį skirti šventės programai. Vienu ar kitu būdu tai turėtų atskleisti jubiliatui brangiausias išgyventas akimirkas ir svarbiausius pasiektus tikslus. Tą galima parodyti sukurtu (mini) filmu, daina, eilėraščiu ar fotoknyga apie jubiliato gyvenimo nuotykius.

 

GIMTADIENIAI

Išduosim paslaptį, kaip padaryti gimtadienio šventę unikalia ir išliekančia atmintyje visam gyvenimui. Tą pasiekti tikrai nereikia užsakyti prabangiausio restorano ar madingiausio klubo. Viskas iš tiesų gan paprasta – sugalvokite šventei TEMĄ. Nustebsite, kaip ilgai draugai atsimins Kaubojaus, Kalinio, Karaliaus ar Šeicho gimtadienį. Greičiausiai dėl to, kad kiekvienas į šventę ateina įsijautęs į savo vaidmenį/personažą, kas sukuria ne tik išskirtinę šventės atmosferą, bet ir garantuotą juoko ir linksmybių vakarą.

Būkite kūrybingi, nes net ir mažiausi dalykai gali įkvėpti gimtadienio temą: mėgstama spalva, aprangos detalė, filmas ar gėlė. Linkim, kad žemiau esančios nuotraukos iš mūsų šeimos šventinio archyvo paskatintų jūsų vaizduotę!

 

GIMTADIENIS KIPRE

Tiems, kas nori išskirtinai prabangiai ir tuo pačiu egzotiškai atšvęsti savo gimtadienį, siūlom unikalią galimybę tai padaryti privačioje viloje ant Viduržemio jūros kranto. Dėl papildomos informacijos, susisiekite su mumis.