TRYS RAIDĖS – UAB

Įmonių-Renginiai

Komandiniai-žaidimai

Darbuotojų-šeima

U – UŽDAVINYS: kiekvienos įmonės svajonė – stipri, motyvuota, bendro tikslo siekianti darbuotojų. Tai ir yra pagrindinė įmonių švenčių organizavimo priežastis, kadangi draugiškoje ir linksmoje atmosferoje galima geriau pažinti savo kolegas ir sukurti tvirtesnius tarpusavio santykius.

A – AKTYVUMAS: renginius organizuokite ir žiemą ir vasarą. Įdomi programa skatina kūrybiškumą ir aktyvumą, taigi, nepamirškite komandinių žaidimų, įvairių temų, kurkite savas tradicijas, apdovanojimus. Tiesiog būkite orginalūs.

B – BENDRUOMENĖ: plėskite gretas, kurkite savo įmonės bendruomenę. Įtraukite darbuotojų antrąsias puses ir vaikus. Šeimos gerovės palaikymas ir tokių vertybių skatinimas įmonėje yra svarbus veiksnys darbuotojams planuojant ateities karjeros perspektyvas. Nepamirškite buvusių nusipelnusių darbuotojų.

Kiti svarbūs renginiai, kaip įmonių atidarymo šventė, naujo produkto pristatymas, gimtadienis/jubiliejus, dažnai yra skirti partneriams bei klientams pritraukti ar padėkoti. Į pastaruosius ir turėtų būti orientuota visa šventinė programa.